(© archiwum nasze miasto)

Zgorzeleccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca od marca do maja br. dokonał kradzieży mienia o wartości niemal 5 tys. zł.

Kryminalni ze Zgorzelca zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o liczne kradzieże mienia. Przeprowadzone czynności i zebrany materiał potwierdziły, że mężczyzna od marca do maja br. dokonał kradzieży m.in. telefonów komórkowych, radioodtwarzaczy, nawigacji samochodowej, roweru górskiego, laptopa, kół samochodowych o łącznej wartości niemal 5 tys. zł.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty, a Sąd na podstawie materiałów zebranych przez funkcjonariuszy, zastosował na wniosek zgorzeleckiej prokuratury, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Przypomnijmy, że za kradzież mienia może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Zgorzelec

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!