(© MDK Zgorzelec)

Tego jeszcze w naszym mieście nie było. I choć najbardziej uśmiechnięte święto w roku zawsze obchodzimy należycie – festynami na świeżym powietrzu, zabawami, malowaniem buziek… to jednak w tym roku będzie inaczej. W tym roku dla najmłodszych mieszkańców miasta zaplanowaliśmy Teatralny Dzień Dziecka!

W sobotę, 2 czerwca, zapraszamy milusińskich na łąkę przy miejskim domu kultury od strony skweru ks. Popiełuszki, gdzie od godziny 14. do 18. wszechświat dziecięcej wyobraźni przejmą we władanie aktorzy z teatrów Małe Mi oraz Centrum Uśmiechu. Program tego popołudnia przedstawia się następująco:
godz. 14.00 spektakl pt. „Fintifluszki”, teatr Małe Mi,
godz. 15.00 spektakl pt. „Mundial w Owocowie”, teatr Centrum Uśmiechu,
godz. 16.30 spektakl pt. „Tuwim Julek”, teatr małe Mi.
A ponadto, animacje dla dzieci – grupa artystyczna TIK – TAK oraz stoiska ze słodkościami i nie tylko już od godz. 12.00. Zapraszamy!


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!