Katarzyna G. usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa 4-letniej córeczki Wiktorii. W sobotę, 26 maja, w mieszkaniu swojej rodziny w Głogowie, kobieta najpierw ją podtapiała w wannie, a potem podcięła nożem gardło.

34-letnia mieszkanka Pabianic, Katarzyna G. usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa czteroletniej córeczki Wiktorii. Dziecko z poderżniętym gardłem przebywa na oddziale Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Stan dziewczynki jest ciężki.
Matka przyznała się do czynu i złożyła wyjaśnienia, które teraz weryfikuje prokuratura. Do sądu trafił też wniosek o zastosowanie trzymiesięcznego aresztu wobec kobiety.
Dramat rozegrał się w sobotę, 26 maja wieczorem, w jednym z mieszkań przy ul. Armii Krajowej w Głogowie. W lokalu należącym do rodziny Katarzyny G., do której przyjechała z Pabianic z córką w odwiedziny. Podczas kąpieli kobieta najpierw podtapiała córeczkę, a potem podcięła jej nożem gardło, po czym wyszła z łazienki.
Pomocy dziecku udzielili domownicy, którzy wezwali pogotowie ratunkowe.
34-latka została zatrzymana, a dziś w prokuraturze złożyła wyjaśnienia.
Kobiecie grozi od 8 lat pozbawienia wolności nawet do dożywocia.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!