Luksusowa willa Jana Kulczyka, znajdująca się w St. Moritz w Alpach, jest na sprzedaż. Rezydencja wystawiona została za ceną 185 milionów dolarów (666 milionów złotych). Podziemne jezioro, złoto na ścianach, prywatny teatr - musicie zobaczyć te wnętrza!


Hallo

Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zuza (gość)

Eh...żałośni krytycy i opluwacze...ciekawe kto z Was nie wziąłby tej willi, gdyby była za darmo z dożywotnio opłaconymi kosztami?

zdziwiony (gość)

Sprzedaje willę? A gdzie będzie mieszkał, gdy zmartwychwstanie po „drobnym zabiegu kardiologicznym"?

Leon (gość)

Ależ on pracowity był. Tyle spółek kupił/sprzedał. I tyle przytulił pozwalając i innym przytulić. Jak ta Polska miała się podnieść po rzekomym upadku komuny w '89 skoro za sznurki pociągali cały czas ci sami ludzie.

pit (gość)

Kupię, ale muszę rozmienić kasę, bo nie mam drobnych...albo co tam, zaszaleję i zapłacę przelewem. A poza tym, to w takich właśnie "inwestycjach" wielkich "biznesmenów" Kroka (vel Solorza-Żaka), Gudzowatego, Waltera, czy właśnie Kulczyka są zamrożone środki finansowe byłej PZPR.