Zobacz jak teraz wyglądają parkingi nad Berzdorfer See. Już nie zobaczymy stojącego przy wjeździe sympatycznego pana, który z uśmiechem wyciągał dłoń po 3 euro. Teraz do dyspozycji plażowiczów są trzy nowoczesne parkingi. Możemy zapomnieć o okurzonych ścieżkach i parkowaniu w krzakach. Nowe miejsca parkingowe wyłożone są kostką bitumiczną, dokładnie rozplanowane, ogrodzone, a wjazd i wyjazd został całkowicie zautomatyzowany.

Z roku na rok coraz więcej się dzieje nad Berzdorfer See. Trzeba przyznać, że Błękitna Laguna jest najbardziej preferowanym miejscem dla plażowiczów. Piaszczysta plaża, ładne i nowoczesne toalety, punkty gastronomiczne, plac zabaw, boiska do piłki plażowej, a teraz także wygodne parkingi. To wszystko sprawia, że Blue Lagune cały czas króluje nad innymi plażami wokół jeziora.

Kto wie ile to jeszcze potrwa? Spokojnie, nie chodzi tu o rywalizację!

Atrakcyjny Berzdorfer See skupia wszystkich mieszkańców trójstyku i nie tylko. Przypominamy, że ogromne dwie inwestycje dobiegają właśnie końca. Chodzi oczywiście o budowę luksusowego hotelu "Insel der Sinne" z restauracją "See-Lounge" posiadającą duży taras, pomost dla łodzi jak również pawilon dla gości. Oprócz tego inwestorzy i projektanci zadbali o strefę Wellness, która posiada panoramiczną saunę, dojście do jeziora i na plażę.

Drugą dużą inwestycją była budowa Portu Tauchritz, który posiada ponad sto miejsc dla jachtów!

To nie koniec inwestycji. Restauracja "Gut am See" znajdująca się w 800 letnim kompleksie zamkowym byłego Rittergut Tauchritz także jest modernizowana.

Wygląda na to, że za niedługo oferta turystyczna tego miejsca będzie tak bogata, że przyciągnie wczasowiczów z różnych stron Niemiec, Czech, Polski i dalej, jak i stanie się centrum konferencyjnym dużych niemieckich firm.

CENY

Bilet dzienny od 8:00 do 22:00 - 3 euro

Bilet krótkoterminowy od 0,5 do 2 godzin - 1 euro

Bilet wieczorny od 18:00 do 22:00 - 1 euro

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!