Kim są lubańscy wędkarze - dowiesz się z ich strony internetowej. Ale nie tylko. Znajdziesz tam informacje o zawodach, nowinkach, spotkaniach i wiele wiecej

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od minionego tygodnia Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Lubań „Miasto” posiada swoją stronę internetową. Wędkarze będą mogli znaleźć na niej informacje z życia Koła, wyniki zawodów, galerie zdjęć i wiele innych ciekawostek.
– Zachęcamy do odwiedzin wszystkich wędkarzy i nie tylko. Strona będzie na bieżąco aktualizowana i każdy z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie – mówi Grzegorz Bereziuk, rzecznik prasowy Koła.
Na witrynie zostało także uruchomione forum, na którym wędkarze mogą m.in. zadać pytanie przedstawicielom zarządu, umówić się na wspólne wędkowanie, czy podzielić się wrażeniami po spotkaniu z okazem swojego życia. Strona jest dostępna pod adresem www.pzw.org.pl/lubanmiasto.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

okoń (gość)

Czekaliśmy długo na stronę internetową to jest okno na świat dziękujemy ci Grzegorz,