Wielu mieszkańców przybyło na oficjalne otwarcie skweru przy Wieży Brackiej

Od kilku miesięcy trwał remont skweru przy Wieży Brackiej. W piątek 25 maja br. został on oficjalnie otwarty. Pozytywnym zaskoczeniem była niesamowita frekwencja ze strony lubanian. Plenerowy koncert wychowanków Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga uświetnił wydarzenie. Uczniowie pod okiem dyrektora placówki, Pawła Okienko dali niezły pokaz swoich umiejętności.
W międzyczasie wszyscy chętnie sięgali po promocyjne balony i babeczki, a następnie Burmistrz Miasta Lubań, Arkadiusz Słowiński zaprosił najmłodszych do udziału w mini-konkursie. Niewątpliwie wszyscy czekali na debiut parkowej fontanny, który został bardzo pozytywnie przyjęty przez zgromadzonych. Nie brakowało transmisji na żywo i pamiątkowych zdjęć. Z pewnością najmłodsi (ale nie tylko najmłodsi) na długo zapamiętają to piątkowe popołudnie.

Warto nadmienić, że już teraz można na bieżąco śledzić obraz z kamery internetowej rejestrującej skwer. Dodatkowo niebawem na terenie parku zacznie działać darmowe Wi-Fi.

źródło: ŁCR

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!