(© pixabay)

Tragiczny wypadek nieopodal Görlitz. Zginęła 90-letnia kobieta. Zdarzenie miało miejsce wczoraj popołudniu w miejscowości Weißwasser na ulicy Schweigstraße. Kobieta przechodząc przez przejście dla pieszych została potrącona przez 53-letniego kierowcę samochodu marki Mitsubishi, który kierował się do szpitala.

90-latka na skutek wypadku doznała bardzo poważnych urazów, zwłaszcza głowy. Ratownicy zdecydowali o natychmiastowym przetransportowaniu kobiety helikopterem do specjalistycznej kliniki w Cottbuser. Niestety kobieta po kilku godzinach zmarła.

Szkody samochodu oszacowano na około 1000 euro.

Sprawą zajmuje się tamtejsza prokuratura, która powołała biegłego z zakresu drogownictwa, aby dokładnie zbadał i ustalił przebieg zdarzenia.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!