Funkcjonariusze z placówki straży granicznej w Legnicy odzyskali skradziony w Czechach samochód marki Mercedes-Benz Coupe S-500 4 Matic o wartości pół miliona złotych. Właściciel o kradzieży dowiedział się od funkcjonariuszy.

Dzisiaj rano na jednym z parkingów przy autostradzie A4 funkcjonariusze SG zauważyli pojazd marki Mercedes-Benz Coupe S-500 4Matic. Auto stało z uruchomionym silnikiem, pomimo, że wokół nie było żadnej osoby. Poszukiwania kierowcy nie przyniosły rezultatu. Ostatecznie okazało się, że pojazd został kilka godzin wcześniej skradziony z czeskiego parkingu.

Właściciel samochodu o kradzieży dowiedział się od... funkcjonariuszy. Wartość odzyskanego mercedesa oszacowano na 500 tysięcy złotych.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!