(© KPP Bolesławiec)

Bolesławieccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do remontowanego budynku i kradzież elektronarzędzi. Sprawca zabrał z pomieszczenia m. in. pilarkę i młot udarowy

Kryminalni z Bolesławca zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do remontowanego budynku i kradzież elektronarzędzi. Policjanci wytypowali 36 - letniego mieszkańca powiatu na podstawie szybko zebranych informacji.

Jak ustalili zajmujący się tą sprawą funkcjonariusze, sprawca po zdarzeniu próbował sprzedać rzeczy uzyskane w wyniku przestępstwa. Prowadząc działania w tej sprawie policjanci odzyskali w całości skradzione elektronarzędzia, tj. młot udarowy, pilarkę i nożyce. Odzyskane przedmioty zostaną zwrócone właścicielowi.

Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają teraz, czy nie ma on na swoim koncie jeszcze innych, podobnych czynów.

źródło: KPP Bolesławiec
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!