Tak! Półmetek prac na Orzeszkowej! To bardzo ważna inwestycja w mieście i cieszy się dużą aprobatą wśród ujazdowskich kierowców

Przebudowa ulicy E. Orzeszkowej potrwa do listopada 2018 roku. Planowane prace mają charakter kompleksowy i obejmują wykonanie nowej konstrukcji jezdni, budowę odwodnienia (w tym kanalizacji deszczowej), przebudowę oświetlenia drogowego, zwężenie jezdni oraz modernizację nawierzchni chodnika po jednej stronie drogi i budowę ścieżki pieszo-rowerowej po drugiej. Projekt przebudowy przewiduje ponadto budowę zatok postojowych, zjazdów indywidualnych i przystanków autobusowych oraz trawników.

Pierwszy etap inwestycji polegał na przebudowie sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej. Inwestycja ma pozwolić na maksymalne ograniczenie awaryjności tego odcinka miejskiej sieci, który ewidentnie był już bardzo przestarzały.

Otwórz naszą galerię i zobacz co do tej pory zostało zrobione. Przy każdym zdjęciu znajdziesz opis prac. Do dzieła!Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!