Lubański policjant podkom. Dariusz Butrym wicemistrzem polski w tenisie stołowym

HAK
KPP Lubań
Lubański policjant podkom. Dariusz Butrym wraz z reprezentacją dolnośląskich policjantów zajął drugie miejsce drużynowo i drugie indywidualnie podczas Mistrzostw Polski Policji w tenisie stołowym - Lubartów 2017. 53 zawodników z całego kraju wystartowało w dwudniowych zmaganiach o tytuł najlepszego tenisisty stołowego wśród polskich policjantów.

W dwudniowych zmaganiach o tytuł najlepszego tenisisty stołowego wśród polskich policjantów rywalizowało 53 zawodników z całego kraju. Drużyna reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu zajęła drugie miejsce podczas Mistrzostw Polski Policji w Tenisie Stołowym „Lubartów 2017”. Zwycięzcami została reprezentacja KWP w Bydgoszczy, a na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci KWP w Krakowie. W klasyfikacji indywidualnej podkom. Dariusz Butrym uplasował się na drugim miejscu zdobywając srebrny medal.

Mistrzostwa rozgrywane w Lubartowie objęte zostały honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, a ich organizatorem był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Lublinie, Starostwo Powiatowe w Lubartowie, Urzędu Miasta Lubartów i Klub Sportowy „Lewart”.

źródło: KPP Lubań